ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Убиен чувар на катарската Амбасада во Париз, уапсено едно лице

Околностите за смртта на заштитникот допрва треба јасно да се утврдат, наведуваат од Обвинителството

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close