0_Магазин.ПорталМагазинПатувања

„Убер“ возачи се сомневаат дека се користат како „мулиња“

Тешко е да се одреди дали пакетот содржи дрога или не. Кајл Брок раскажува дека во Меса, Аризона, САД, лани, корисник му нарачал испорака на пакет од еден мотел до друг мотел во 1:00 часот по полноќ...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close