СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Уапсен најголемиот наркобос во Колумбија

- Ова е најголемиот удар за дилерите на дрога во нашата земја во овој век, нагласи претседателот Дуке, споредувајќи го со падот на Пабло Ескобар во 90-те години од минатиот век.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close