СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Уапсени последните двајца палестински бегалци од израелскиот затвор Гилбоа

-Најеф Камамџи и Мунадел Јакуб Инфаат се предадоа откако армијата и полицијата ја опколија куќата во која се криеја во Џенин, изјави портпаролот на израелската армија Авичај Адреи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close