БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Уапсени двајца Авганистанци сместени во Албанија, поседувале фалсификувани документи

Двајца авганистански државјани, сместени во хотел во албанскиот пристанишен град Шнѓин, се притворени, по информациите дека поседуваат фалсификувани документи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close