0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Тухел доби пари за засилувања

Според лондонскиот весник „Дејли мејл“, прв кој би можел да потпише за Челзи е напаѓачот на Лидс, Рафиња, кој за околу 70 милиони евра би можел да се пресели на „Стенфорд бриџ“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close