Дописници СветЕвропаСвет.Слајдер

Турција влегува со инвестиција во Белгија

Белгиските медиуми обелоденија денеска дека голема турска компанија ќе инвестира во Белгија наскоро, јави дописничката на МИА од Брисел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close