0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Турнеја на Боно без „Ју-ту“, по повод неговите мемоари

Следната турнеја на рок-пејачот Боно ќе биде без неговиот бенд „Ју-ту“, и без нов албум како причина, а ќе се однесува на промоцијата на неговите мемоари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close