0_Спорт.ПорталФудбал

Турканица на врвот во ПМФЛ

Екипите на Шкупи, Академија Пандев, Ренова и Работнички со по 14 бодови ја предводат табелата по 7 коло кое попладнево се одигра во Првата македонска фудбалска лига (ПМФЛ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close