СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Трудо се состана со лидерите на индијанците: Длабоко жалам за жртвите во интернатите

Денеска сум овде за да кажам дека би сакал да бев тука пред неколку недели и длабоко ми е жал за тоа, рече Трудо.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close