БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Тркалезна маса за резултатите од студијата за производство на тутун и ефектите од субвенциите за тутун

Аналитика тинк-тенк денеска организира тркалезна маса на тема „Презентација на резултати од прва студија Производство на тутун и ефектите од субвенциите за тутун во РС Македонија’’.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close