КултураКултура.Портал

Три претстави денеска на МОТ

Во рамки на вториот блок од Млад отворен театар, што се одржува од 2 до 7 декември на денешниот репертоар се предвидени три претстави во Младинскиот културен центар и Македонскиот народен театар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close