Дописници СветЕвропа

Три недели пред парламентарните избори во Франција, три блока делат повеќе од 75 отсто од намерите за гласање

Рамнотежата на силите што произлегува од првиот круг на претседателските избори во Франција е на пат да го исцрта профилот на идното Национално собрание, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close