Политички партии

Трипуновски: Дали СДСМ поништи два јавни повика за закуп на земјиште за потоа да им го додели на блиски лица

Скопје, 24 јануари 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close