ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Триесет членови на престижната норвешка кралска гарда ќе бидат отпуштени поради користење дрога

Засега нема детали околу тоа за какви дроги станува збор

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close