Општество

Трибина „Како да се радуваме во кризни времиња?“

Во Музејот на македонската борба, во организација на Комисијата за односи со верските заедници и религиозни групи (КОВЗРГ) и во соработка со црквите и верските заедници вечерва ќе се одржи трибината „Како да се радуваме во кризни времиња?“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close