БалканСвет.Слајдер

Трас пристигна во Сараево

Шефицата на британската дипломатија прво ќе се сретне со министерот за надворешни работи на БиХ, Бисер Турковиќ, а потоа се планирани средби со членовите на Претседателството на БиХ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close