0_Web_АктуелноСветСвет.Слајдер

Трамп со тужба против Комисија на американскиот Конгрес што ги истражува немирите на Капитол на 6 јануари

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп поднесе тужба против комисија на американскиот Конгрес што ги истражува немирите на Капитол на 6 јануари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close