0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Трамп: САД станаа земја од третиот свет на многу начини

-Ние сме на многу начини земја од третиот свет. Ние сме земја чија економија заостанува, чии синџири на снабдување се нарушени, чии продавници не се полни, чии пакети не стигнуваат до адреси и чиј образовен систем е на дното на која било листа, рече поранешниот американски претседател.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close