0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Трамп против Бајден повторно? Скандалот со документите го прави тоа се поверојатно

Ако мислите дека сте го гледале тој филм претходно, тоа е затоа што сте го гледале - освен што вториот пат ќе биде уште потензичен. Да, подгответе се за уште една пресметка Бајден-Трамп.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close