ЕвропаЕвропа.Портал

Траги од кокаин се наводно пронајдени на 11 места во британскиот Парламент

Раководните органи на британскиот Парламент ќе повикаат полиција на увид, откако лондонските весници објавија дека на многу места во Собранието се пронајдени траги од кокаин.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close