0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Точно 11 месеци од потресот: Ништо не се случува, најтешко е за децата

Единаесет месеци по силниот земјотрес што ја погоди Банија, државата се уште нема изградено ниту една куќа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close