0_Инфопакет.Портал0_Македонија.ПорталВременска прогнозаИнфопакетОпштество

Топло утро, најмногу дожд на Маврово

Во целата земја утринските температури над нулата, топло и на планинските предели. Во изминатите 24 часа до 8 часот најмногу дожд наврнал во Маврово 31 литар на м2.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close