Некатегоризирано

Том Круз ја доби „Почесната златна палмина гранка“

Пред да ја добие специјалната награда, која не ја очекуваше, холивудскиот глумец беше почестен од организаторите со видеомонтажа што ги овековечи најзначајните мигови од неговата кариера во кинематографијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close