Граѓански секторДописници МКД

Титовистите од Кочани го одбележаа Денот на младоста и роденденот на нивниот патрон

Членовите на граѓанското здружение „Јосип Броз Тито“ од Кочани денеска го одбележаа Денот на младоста и роденденот на нивниот патрон и организираа дефиле по улиците на градот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close