0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Тини Кокс избран за нов претседател на ПССЕ

Тини Кокс освои 164 гласам, додека противкандидатката, Украинката Марија Мезенцева, од Народните партии доби 80 гласови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close