ЕвропаЕвропа.Портал

Тинејџери во Сибир пронашле бебе во кутија за јајца, надвор било минус 20 степени

Руските власти соопштија дека бебето пронајдено во Сибир на минус 20 степени Целзиусови е во добра здравствена состојба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close