БалканДописници Свет

Техничката влада на Бугарија одлучи Црна Гора да отвори конзулат во Пловдив

Привремената влада на Бугарија денеска усвои одлука за отворање црногорски конзулат во Бугарија, на чело со почесен конзул

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close