0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Телефонски разговор на претставници на ЕУ, НАТО, САД и ОБСЕ за ситуацијата меѓу Русија и Украина

Високи претставници од ЕУ, НАТО, САД и ОБСЕ синоќа телефонски разговарале за се понапнатата ситуација меѓу Украина и Русија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close