КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

„Творештвото на Стојан Ристески, 2“ – нова книга од Васил Дрвошанов

„Tворештвото на Стојан Ристески, 2“ е нова книга од лингвистот, критичар и поет Васил Дрвошанов, објавена во издание на „Бата прес милениум“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close