СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Тајван сака да биде дел од Пацифичката трговска група

Тајван аплицираше за да се приклучи на 11- члената Пацифичка трговска група, соопштија денеска тајвански владини претставници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close