Општество

„ТАВ Македонија“: Немаме планови или намери да влегуваме во бизниси различни од аеродромското работење

 Во врска со вестa објавена денеска, на 24.11.2022, со споменување на ТАВ во текст за ЈСП, би сакале да изјавиме дека ТАВ Македонија нема планови или намери да влегува во бизниси различни од аеродромското работење.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close