0_Магазин.ПорталДизајнМагазин

Супермоделката Каја Гербер во поинакво светло

Ќерката на Синди Крафорд, Каја Гербер ја освојува манекенската индустрија, а нејзината најнова фотосесија некако ја прикажува како 180 степени поинаква.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close