Дописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Студија открива дека Белгијците се најнервозни возачи

Белгиските шофери се најнервозни и најопасни во Европа, според студија на фондацијата Винчи, јави дописничката на МИА од Брисел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close