КултураКултура.ПорталНекатегоризирано

„Студентски саем на книгата“ во НУБ „Св. Климент Охридски“

Националната и универзитетска библиотека „Св. Климент Охридски“ - Скопје од денеска до 15 октомври oрганизира „Студентски саем на книгата“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close