0_Магазин.ПорталЗдравјеМагазин

Студената храна и пијалаци предизвикуваат главоболки

Претерано разладените оброци и напивки не се погодни за секого, предупредува Наталија Круглова, нутриционистка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close