0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономијаОпштество

Странските инвеститори ќе ги претстават членовите на работните групи Дуално образование и Accomplish Excellence

Делегацијата на германското стопанство утре ќе го одржи првиот состанок на кој германските и останатите странски инвеститори ќе ги претстават членовите на работните групи Дуално образование и Accomplish Excellence.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close