0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Столтенберг: Кризата на белоруската граница се уште не е завршена

-Интензитетот е доста променет, секако не е толку сериозно како што беше пред неколку дена. Но, мислам дека е рано да се каже дека е готово, рече Столтенберг во интервјуто емитувано синоќа на летонската телевизија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close