0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникотДописници СветСветСвет.Портал

Столтенберг ги поздрави апликациите за членство во НАТО на Финска и Шведска

Почестен сум што ги добив апликациите на Финска и Шведска за членство во НАТО, напиша генералниот секретар на Алијансата на Твитер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close