Политички партии

Стоилковски: Џафери брутално го наруши етичкиот кодекс

Цела недела јавноста е згрозена од примитивизмот на Талат Џафери, а нема никаков чин на осуда од институциите и претставниците на крими коалицијата СДСМ-ДУИ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close