Политички партии

Стоилковски: Молкот значи одобрување на примитивизмот на Талат Џафери

Молкот од институциите, одобрувањето, премолчувањето на примитивизмот значи одобрување иста ваков однос, такво самоволие и простотилок вон сите пишани и непишани норми, од сите оние партиски поставени функционери низ институциите во Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close