Политички партии

Стоилковски: МВР да одговори како фирма за товарен патен транспорт добива тендер за водоводни и канализациски работи

Трет ден МВР крие како е можно фирма за товарен транспорт да добие милион евра за три месеци, ама не за транспорт, туку за водоинсталатерски работи и за соларни панели?

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close