БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Стоев: Судирите во Косово ја покажаа нестабилната ситуација во регионот

Секое насилство, без оглед од која страна доаѓа, е целосно неприфатливо и мора да се осуди, рече Стоев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close