Дописници МКД

Стипендии од општина Крива Паланка за дванаесет талентирани ученици и спортисти

Дванаесет средношколци и студенти од Крива Паланка, од кои шестмина талентирани ученици и шестмина спортисти добија стипендии од Општината.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close