Дописници СветСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Стејт департмент: САД го поздравуваат зачленувањето на Финска и Шведска во НАТО

САД го поздравуваат приклучувањето на Финска и Шведска во НАТО, изјави портпаролот Нед Прајс.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close