0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Стенли Тучи поласкан од статусот на секс-симбол

Мојата сопруга мисли дека тоа е смешно и јас сум неверојатно поласкан, изјави Тучи за „Гардијан“. - Не го разбирам тоа, но мило ми е. Кому не би му било драго!? Еј, колку само долго време ви требаше!?, се пошегува тој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close