0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Стартува 29. македонски одбојкарски шампионат

Единаесет екипи во машка и осум во женска конкуренција денеска ќе го почнат натпреварувањето во 29. македонски одбојкарски шампионат, во кој титулите ги бранат Струмица 47 & 72 и Јанта волеј Кисела вода.

Back to top button
Close
Close