0_Спорт.ПорталКошарка

Стартува новата сезона во АБА лигата

Со натпреварот меѓу екипите на црногорскиот Морнар и хрватска Цибона денеска почнува новата сезона во регионалната кошаркарска АБА лига.

Back to top button
Close
Close