0_Магазин.ПорталДомМагазин

Стан со едвај 25 квадратни метри, близу море, се продава за 75.000 евра

Огласот привлече големо внимание, пред сѐ, поради уреденоста и, според многумина - високата цена...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close