БизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

ССМ го формираше главниот штрајкувачки одбор, од исходот на средбата в понеделник, ќе зависат натамошните чекори

Сојузот на синдикати на Македонија го формираше главниот штрајкувачки одбор, а од исходот на средбата во понеделник во Владата, ќе зависат натамошните чекори на синдикатот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close